Dental implantlarımızla ilgili aşağıdaki özellikler, ASTRA TECH Implant System BioManagement Complex™'in bileşenleridir:

  • OsseoSpeed™ - erken kemik oluşumunu hızlandıran ve daha güçlü bir kemik-implant bağlanması sağlayan, florürle güçlendirilmiş benzersiz bir nano yapılı implant yüzeyidir.
  • MicroThread™ - yük dağılımı ve gerilim stresi değerlerini optimize eden, implant boynunda yer alan küçük dişlerdir.
  • ASTRA TECH Implant System™'ın konik ucu, implant yerleşimini bütün durumlarda, özellikle de yumuşak kemikte sınırlı preparasyonun tercih edildiği durumlarda kolaylaştırır.
  • ASTRA TECH Implant System™'ın konik ucu, implant yerleşimini bütün durumlarda, özellikle de yumuşak kemikte sınırlı preparasyonun tercih edildiği durumlarda kolaylaştırır.

OsseoSpeed™ TX

OsseoSpeed™ TX implantı ürün serisi; dikey kemik yüksekliğinin sınırlı olduğu durumlar, hem anterior hem de posterior konumlarda maksillar lateral ve mandibular insizörlerin dar yatay bir alanda yerleştirilmesinin gerektiği durumlar dahil olmak üzere, tüm endikasyonları kapsamaktadır.

Tek bağlantı - üç farklı boyut

Ekstra Küçük3,0S Küçük3,5S 4,0S Büyük 4,5 5,0 5,0S
Kolay implant yerleşimi—kolayaca alınır ve yerleştirilir.
Conical Seal Design™ – güçlü ve stabil uyum
Doku koruyucu anlayış. Uzun vadeli etkileyici sonuç

Envanter yönetimini ve ürünleri tanımlamayı kolaylaştırmak için, etiketlere ve bileşenlere implant-abutment bağlantısı boyutunu gösteren renk kodları eklenmiştir.

Kolay implant yerleşimi—kolayaca alınır ve yerleştirilir

Renk kodlu Implant Driver; implant yerleştirme işleminin hızlı, kolay ve etkin bir şekilde yapılmasını sağlar.

Basitleştirilmiş cerrahi. Protetik seçim özgürlüğü.

Optimal keskinlik sağlar ve kullanımı kolaydır, temizleme ve sterilizasyona gerek kalmaz. Tek Kullanımlık Frezlerin avantajları tüm delme prosedürlerinde geçerlidir.

OsseoSpeed™ TX Profile

OsseoSpeed™ TX Profile; eğimli kret durumları için özel olarak tasarlanan, ağızdaki konum fark etmeksizin implantın 360° çevresindeki kemiğin korunmasını sağlayan, özel olarak şekillendirilmiş, patentli bir implanttır.