Xive®

XiVE® uzlaşma tanımaz! Bu ne demektir? Tüm kemik kalitelerinde primer stabilite, sınırsız cerrahi ve protetik serbestlik ile aynı zamanda iddialı implantolojik meydan okumayı başarmak için kesin güvenlik.

Cerrahi Ürün Kataloğu

Genel bakış
30 yıldır yenilikçi işlevsellik ve mükemmel estetik.

Mutlak esnek, çok yönlü ve primer stabilite açısından üstün: İşte bu XiVE®. XiVE on yıldır dünyadaki tüm kullanıcılarını etkilmektedir. XiVE cerrahi ve protetik açıdan size sınır koymaz: Yenilikçi yiv tasarımı ve preparasyon tekniği tüm kemik sınıflarında dikkat çekici bir primer stabilite sağlar. Protetik konseptlerdeki kapsamlı program karmaşık endikasyonlar için pratik ve etkileyici çözümler sunar.

Cerrahi esneklik. Protetik açıdan çok yönlülük.

XiVE protetik ve cerrahi açıdan en yüksek esneklik için geliştirilmiştir. Çok işlevli yapı parçaları ile yenilikçi protetik işlemlerinin tüm olanakları gerçekleştirilebilir. Böylece örneğin XiVE'in benzersiz TempBase konsepti ile bir geçici restorasyon (bitmiş restorasyona çok yakın özellikte) hemen elinizin altındadır. Ayrıca porselen CERCON üst yapıları, etkileyici bir estetik sunar ve AuroBase gibi dökümü yapılabilen bir üst yapı başlangıçtan itibaren zor olan durumlarda protetik olarak zahmetsiz ve kişiye özel implant üst kenarına kadar çözüm bulur. Tüm dünyada on yıllardır bu protetik anlayışı diş teknisyenlerini, implantologları ve hastaları etkilemektedir. Sizin için implantolojik serbest çalışma alanı ve hastalarınız için ise en iyi çözümü sunar.

İyice düşünülmüş konsept. Mutlak primer stabilite

Stabil, güvenli ve eğer hemen önemli olan bu ise? Bunu özel implant ve yiv tasarımı ile XiVE sağlar: Vidalı implant her sınıftan kemiğe mükemmel oturmaktadır. Sonuç özel bir primer stabilite ile etkileyicidir. Bu da başarılı bir tedavi ve en modern implantolojik konseptler için belirleyicidir.

FRIADENT® plus.
Gelecek kuşağın implant yüzeyi.

DENTSPLY Implants için bilgi için araştırma yapmak gelişme yoluyla mükemmele ulaşma yolunda önemli bir olmuştur. Biyoloji ve teknik arasında köprü kurmak gelecekteki yeni gelişmelerin yolunu hazırlamaktadır. Geleceğin ürün tasarımı doğanın biyolojik mikro-sistemlerinin ve başarı anlayışının analiz edilmesiyle belirlenmektedir.

Azami biyo-uyumluluk

Doğanın başarı anlayışı çoklu işlevselliği ile etkileyicidir. Örneğin bir sineğin kanadının işlevi makro ve mikro-tasarımın mükemmel birlikteliğine ve özel bir ıslanabilirliğe bağlıdır.

Aynı şekilde implantlarda da bu birlikte etkime belirleyici bir rol oynar. FRIADENT® plus yüzeyinin ıslanabilirlik özelliği kemik iyileşmesinin başlangıç fazı için biçilmiş kaftandır. Çünkü yüzeyin mikro-yapısı üzerindeki primer hücre tutunması aktive edilmektedir.

Optimal osseointegrasyon

Doğada canlıların yaşadıkları yere mükemmel uyumu belirleyicidir. Örneğin bu şekilde köpekbalıklarında özel anatomisi ile derilerinin eşsiz mikro-yapısının etkileşimi yüzme sırasında akıma karşı direnci en aza indirir. Homojen, üç boyutlu mikro-tasarımı ile implant yüzeyi başlangıçtaki eşit ve yoğun hücre tutunması için belirleyicidir. Ve DENTSPLY Implants implantlarının makro-tasarımı ile birlikte FRIADENT plus'ın yüzey morfolojisi muhteşem bir vidalama davranışını hedefler. Böylece stabil bir kemik-implant teması oluşabilir.

Güçlendirilmiş hücre tutunması

Biyolojik dünyada stabil bir tutuculuk için pek çok çözüm yolu el altında hazır bulunmaktadır. Örneğin bu şekilde devedikeni bitkisinin olgun meyveleri bir kanca ile hayvanların, insanların üstüne tutunur ve bu yolla bitkinin yayılmasını ve çoğalmasını garantiler.

Devedikeni bitkisinden farklı olarak hücreler bağımsız olarak yabancı yapılar üzerine tutunabilmektedir. Buna uygun şekillendirilmiş bir yüzey morfolojisi ile bir implant yüzeyine hücre tutunması daha etkili şekilde desteklenir. FRIADENT plus yüzeyinin mikro-pürüzlülüğü kemik oluşturan hücrelerin gereksinimlerine göre optimal olarak ayarlanmıştır.

İyileştirilmiş kemik kalitesi

Biyolojik konstruksiyonlar azami bağımsız stabiliteleri ile öne çıkar ve aynı zamanda hafif olmaları ve işlevsellikleri ile kendini benimsetir. Örneğin Nautilus deniz canlısı kabuğunun stabil hafif yapılanması ile çok dein yerlerde yüzebilmektedir. Aynı zamanda organzima çok büyük su basıncından korunmaktadır.

İmplantlarda optimal osseointegrasyonun şartı erken, stabil implant-kemik bağlantısı ve yeni oluşan kemiğin yüklere göre yapılanmasıdır. Sadece bu şekilde çiğneme kuvvetleri yumuşatılır ve hasarsız bir iyileşme sağlanabilir. FRIADENT plus yüzeyi üstündeki mevcut kemiğin osteogenezin erken evresindeki yüksek yapılanma kalitesi uygun endikasyonda implantın erken işlevsel yüklenmeyi destekler.

XiVE® garantisi

XiVE® implant sistemi cerrahi esnekliği ve restoratif olanakları tüm yönleriyle bünyesinde barındırarak, kısa ve uzun vadeli mükemmel klinik sonuçlar sağlar. Bunun yanı sıra, XiVE implant sistemi klinik olarak test edilmiş ve başarısı bilimsel çalışmalarla belgelenmiştir; sistem kliniklerde ve uygulamalarda her gün kullanılmaktadır

İmplant sistemleri garantisi – Hükümler ve Koşullar belgesini indirin (pdf dosyası)

İMPLANTLAR VE ZİRKONYUM ALETLER
BİLEŞENLER

ÖMÜR BOYU 5 YIL 3 YIL