TissueCare Concept

İmplant tasarımı
İddialı tasarım.Üzerinde düşünülmüş primer stabilite.

Başlangıçtan itibaren mükemmel tutuculuk? Tüm kemik sınıflarında? Bunun için XiVE® vardır. İmplant tasarımı ve buna uygun cerrahi protokol işlevsel olarak mükemmel uyumludur. Bunun da hedefi: Her durumda primer stabilitedir.

Özel implant tasarımı kondanse edebilen ve apikali kendinden keskin bir yiv parçasından oluşur. Mükemmel bir etki ile: Periimplanter kemiğin yoğunlaştırılması (özellikle yapısı zayıf olan kemiklerde). Ayrıca daha iyi bir sonuç: Hemen restorasyon yapımı ve hemen yükleme seçeneğinde primer stabilitenin sağlanması. Böylece Sınıf I ve Sınıf II kemik yapılarında krestal delicinin hedefli ve tam olarak kullanılması ile atravmatik bir implantasyon gerçekleştirebilirsiniz. Buna karşın krestal delicinin daha az kullanımı ile de yapısal olarak zayıf kemiklerde dikkat çekici bir primer stabilite sağlayabilirsiniz.

Görüntü: 1=Friksiyon / 2=Kondensasyon / 3=Kesme

XiVE® TG Transgingival terapi. Koruyucu tedavi.

Basit cerrahi ve protetik? XiVE TG ile transgingival implant tedavisi konseptini uygulayabilirsiniz. Hazırlıklar analog olarak yürütülür ve subgingival yerleştirilen XiVE S plus implantları ile aynı aletler kullanılır: Hızlı ve koruyucu. Ve özellikle de işlevsel restorasyonda.

Doğru karışım bunu sağlar: XiVE TG klinik olarak değerli bir sistem olan FRIALOC sisteminin gelişmiş halidir ve aynı zamanda XiVE S plus'ın tüm avantajlarına sahiptir: Özel yiv tasarımı, özel implant gövdesi ve FRIADENT plus yüzey yapısı. FRIADENT üst yapıları XiVE TG için özellikle pratik ve ekonomiktir: Bağlantı geometrisi her zaman birbirine eştir . Her çap büyüklüğü için bir üst yapı.

İlk hamlede uyumlu barlı protezler ya da köprüler? XiVE TG ve CAD/CAM arasındaki mükemmel simbiyoz restorasyonların ekonomik ve etkili şekilde kolayca ve eksiksiz olarak yapımına olanak sağlar.

Etkin yapı. Hücre dostu yüzey yapısı.

Mutlu hastalar sizin için önemli mi? İmplantların yüzey yapısı hızlı tedavi başarısını önemli derecede etkiler. Bu nedenle optimal osseointegrasyon için XiVE S plus ve XiVE TG klinik olarak değerli ve dünya çapında ölçütler konmasını sağlayan FRIADENT plus yüzeyine sahiptir: Hızlı kaplanır ve büyümeyi aktive eder. Yüksek ısıda asitlenmiş mikro-yapı hücrelerin birikimini güçlendirir. Kalın bir fibrin tabakası hızla yüzeyi kaplayarak yeni kemik yapımını hızlandırır. Dokunun daha iyi kaplaması, yüzeyin başlangıçtaki hidrofilik özelliği yoluyla başlatılır ve yeni hücrelerin ve farklılaşması ile hızlanır.Kapsamlı terapötik başarı için kemik hücrelerinin favori yüzey yapılarından biridir.

Mutlu hastalar sizin için önemli mi? İmplantların yüzey yapısı hızlı tedavi başarısını önemli derecede etkiler. Bu nedenle optimal osseointegrasyon için XiVE S plus ve XiVE TG klinik olarak değerli ve dünya çapında ölçütler konmasını sağlayan FRIADENT plus yüzeyine sahiptir: Hızlı kaplanır ve büyümeyi aktive eder. Yüksek ısıda asitlenmiş mikro-yapı hücrelerin birikimini güçlendirir. Kalın bir fibrin tabakası hızla yüzeyi kaplayarak yeni kemik yapımını hızlandırır. Dokunun daha iyi kaplaması, yüzeyin başlangıçtaki hidrofilik özelliği yoluyla başlatılır ve yeni hücrelerin birikmesi ve farklılaşması ile hızlanır.Kapsamlı terapötik başarı için kemik hücrelerinin favori yüzey yapılarından biridir.

XiVE 3.0

Küçük implant yapısı. Büyük etki.

Özel durumlar özel çözümler gerektirir. XiVE sistemi için oldukça küçük çaplı bir implant geliştirdik: 3,0 mm. Alanın çok sınırlı olduğu klinik durumlar için kullanılmak üzere. Böylece örneğin alt keser dişler ya da üst çenedeki yan keserler için optimal olarak kullanabilirsiniz.

Az olan daha fazlasıdır.Mükemmel estetik.

Zor kemik ilişkilerinde ve dar çene kavsi olan olgularda implantasyon? Ön bölgede doğal dişlerin genetik olarak yokluğunda 3,4 mm'lik çaptaki implantlar genellikle çok büyük gelmektedir. Burada XiVE 3,0 mükemmel uyum sağlamaktadır: Kolay uygulama, hızlı yerleştirme ve güvenli işlevsellik sağlanır. XiVE 3,0 iki parçalı olarak tasarlandığından protetik açıdan bir uzlaşmaya gerek yoktur: Siz ön bölgede estetik açıdan zahmetsiz sonuçlar hedefleyebilirsiniz.

Pratik çözümler. Başarılı implantasyon.

XiVE günlük uygulamalarda etkileyicidir: Kondanse edici implant tasarımı özellikle yüksek primer stabilite sağlar. FRIADENT plus yüzeyi optimal osseointegrasyon için etkilidir. XiVE'in protetik programı her durum için ölçüye uygun hazırlanmış konseptler sunar. Kendini kanıtlamış iç altıgeni temel alan üst yapı bağlantısı: Siz implantologlar ve hastalarınız için akılcı çözümler.

İmmediat Yükleme

Doğrudan tedavi. Sınırsız esneklikte restorasyon.

Kişiye özel ve esnek şekilde terapi uygulamak? XiVE® ile modern implantolojinin tüm yolları size açıktır. En dar boşluklar ya da dişsiz çeneler, subgingival ya da transgingival iyileşme, yumuşak ya da sert kemik dokusu: Hepsi tek bir implant sistemi ile halledilebilir. Hemen restorasyon ve hemen yükleme gibi modern konseptler XiVE ile sınırsız gerçekleştirilebilir. Böylece hastalarınız için kişiye özel bir tedavi konsepti geliştirebilirsiniz ve her klinik duruma esnek şekilde müdahale edebilirsiniz. Zorlayıcı durumlarda da: XiVE sizin için uygulamaya yakın çözümler sunmaktadır.

Etkin yiv tasarımı. Primer stabilite.

Primer stabilite modern tedavi konsepti için temel şarttır. Örneğin hemen restorasyon yapımı gibi. XiVE size bunun için en iyi şartları sunar: Özel yiv tasarımı güvenli stabiliteyi sağlar. Çünkü hem spongiöz hem de kortikal kemiğe mükemmel uyum sağlaması için tasarlanmıştır. Yivlerin kendiliğinden kesmesi (benzersiz kondanse edici tasarım ve özel delme ucu ile eşleştirilmiştir) her kemik kalitesinde etkileyici bir başarı sağlar. Yapısal olarak zayıf kemik sınıflarında (DIII ve DIV) bile iyi düşünülmüş primer stabilite oluşturur.

Sabit doku. Destekleyici yapılar

Optimal osseointegrasyon başarılı bir implant tedavisi için belirleyici bir etkendir. XiVE ile ulaşılmış primer stabilite osseointegrasyon fazındaki makro-hareketleri engeller. FRIADENT® plus yüzeyinin dikkat çekici örtüleme özelliği hızlı ve güvenli hücre ve kemik birikimin sağlar. Bu bağlantılı sekonder stabilitenin artışı, hedefli kemik alıştırması ve yumuşak doku yönetimi yoluyla sürekli ve estetik açıdan iddialı bir sonuç için yapıları korur.